Co o nás říkají

Reakce a hodnocení rodičů

To, že v přístupu k dětem jdeme správným směrem, potvrzují i reakce rodičů našich školáků.

„Nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí než dát naši dceru do dvojjazyčné Sofia School, kam se každý den těší za svými skvělými učitelkami. Jako rodičovský benefit bereme, že se s ní nemusíme doma učit, protože si všechny úkoly udělá s odbornou asistencí v družině. Prostě víme, že je o ni perfektně postaráno.“

Petr a Ingrid

„Naše dcera Anežka chodí do 1. třídy Sofia School od září 2020. Do školy se vždy velmi těší. Paní učitelky i paní družinářka mají laskavý přístup. Anežka je nadšená z výuky angličtiny. Také chce v družině zůstávat co nejdéle, aby si mohla tvořit a hrát s dětmi. Škola zvládla přechod na distanční výuku bez nejmenších zádrhelů, vyučovací hodiny při distanční výuce byly plnohodnotné. Každý z nás rodičů měl při výběru školy jiné požadavky. Přáli jsme si školu, kde naše dcera získá kvalitní vzdělání i při zachování individuálního a laskavého přístupu k dítěti jako lidské bytosti. V tuto chvíli se nám zdá, že oba tyto požadavky jsou naplňovány. Pokud mají další rodiče podobná očekávání od školy, můžeme školu s klidem doporučit.“

Zuzana a Radek

Dobrý den paní Kotting,

Chtěla jsem Vám poděkovat za ředitelské volno, které bylo přidružené k podzimním prázdninám minulý týden. Mohli jsme díky tomu odletět na týden do tepla, trochu si zpříjemnit podzim. Neradi cestujeme do velkých letních veder, takže když byla tahle možnost, využili jsme ji s radostí.

Dále jsem Vám ještě chtěla dát zpětnou vazbu – Honzíkovi se ve škole moc líbí, včera napsal na lednici nápis z magnetických písmenek „ŠKOLA SOFIA SCHOOL JE ÚŽASNÁ, během dovolené vybíral z vlastní iniciativy pro paní učitelku suvenýr, kreslí jí doma obrázky se srdíčky atd. 🙂 Takže děkujeme za to, že chodí do školy rád.

Lenka F.

„Jsme spokojení rodiče dvou dětí, z nichž jedno navštěvuje ZŠ Sofia School a druhé MŠ Sofia School. Školu a školku jsme vybírali dlouho a nakonec jsme se rozhodli správně. V Sofia School se dětem líbí a každé ráno se těší. Oceňujeme individuální přístup k dětem a výuku zábavnou formou. Spokojenost dětí a jejich potřeby jsou zde na prvním místě a tak to má být.“

A. N.

„Chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za pořádání kurzu v Jirnech a napsat, že se Tobiáš dostal na gymnázium v Počernicích i v Čelákovicích. V Počernicích se umístil z 315 dětí první, v Čelákovicích byl třetí ze 182 dětí. Z testu z ČJ získal 46 a 44 bodů.

Je to Vaše zásluha! My jsme se na češtinu jinak ani nemrkli 🙂 Tenhle krásný výsledek máme jako rodiče opravdu bezpracně. Všem mohu Váš kurz jen doporučit.

Ještě jednou moc díky, ať se Vám pracovně i osobně daří a mějte se krásně.“

K. M.

„Vynikajúca škola, syn nastúpil v priebehu 2.triedy, rýchlo si zvykol. Takmer hneď po prestupe syn začal chodiť zo školy spokojný a štastný (predtým chodil na štátnu ZŠ odkial chodil vždy v zlej nálade). Paní učitelka Jana Bezecná je výborná, vie to s deťmi. V triede je menší počet detí a pristupuje k nim individuálne, výborní sú aj ostatní učitelia Petra (angličtina) alebo družina. V škole sa sústredia na porozumenie učiva. Je to bilinguálna škola, veľa hodín je v angličtine, dokonca aj družina. Náš syn už používa angličtinu spontánne spravil velký pokrok za cca 1,5 roku. Za všetkým tým určite stojí paní riaditeľka, ktorá trpezlivo školu vybudovala. Bonusom sú tiež rôzne krúžky, ktoré su priamo v areále alebo španielčina ako nepovinný predmet od 3 ročníka. Za nás to určite bola a je výborná voľba. Ak rozmýšlate kde dať dieta na 1.stupeň (1-5.trieda), tak Sofia School je určite dobrá volba.“

Alexandra R.