Co o nás říkají

To, že v přístupu k dětem jdeme správným směrem, potvrzují i reakce rodičů našich školáků.

“Nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí než dát naši dceru do dvojjazyčné Sofia School, kam se každý den těší za svými skvělými učitelkami. Jako rodičovský benefit bereme, že se s ní nemusíme doma učit, protože si všechny úkoly udělá s odbornou asistencí v družině. Prostě víme, že je o ni perfektně postaráno.”

Petr a Ingrid

“Jsme spokojení rodiče dvou dětí, z nichž jedno navštěvuje ZŠ Sofia School a druhé MŠ Sofia School. Školu a školku jsme vybírali dlouho a nakonec jsme se rozhodli správně. V Sofia School se dětem líbí a každé ráno se těší. Oceňujeme individuální přístup k dětem a výuku zábavnou formou. Spokojenost dětí a jejich potřeby jsou zde na prvním místě a tak to má být.”

A. N.

“Naše dcera Anežka chodí do 1. třídy Sofia school od září 2020. Do školy se vždy velmi těší. Paní učitelky i paní družinářka mají laskavý přístup. Anežka je nadšená z výuky angličtiny. Také chce v družině zůstávat co nejdéle, aby si mohla tvořit a hrát s dětmi. Škola zvládla přechod na distanční výuku bez nejmenších zádrhelů, vyučovací hodiny při distanční výuce byly plnohodnotné. Každý z nás rodičů měl při výběru školy jiné požadavky. Přáli jsme si školu, kde naše dcera získá kvalitní vzdělání i při zachování individuálního a laskavého přístupu k dítěti jako lidské bytosti. V tuto chvíli se nám zdá, že oba tyto požadavky jsou naplňovány. Pokud mají další rodiče podobná očekávání od školy, můžeme školu s klidem doporučit.”

Rodiče Zuzka a Radek

Mateřská škola a základní škola
Sofia School s. r. o.

Sídlo: Na Proutkách 280, Radonice, 25073

Adresa provozovny: Navrátilova 69, Jirny, 25090

IČO: 60491418

Bankovní spojení: 107-3389440277/0100, Komerční banka  (vždy uvádějte do poznámky jméno dítěte).

Datová schránka: u767v8n

Ředitelka školy:
Mgr. Danuše Svobodová, tel. 775031603, info@sofiaschool.cz

Pověřenec pro ochranu osobních údajů:
Ing. Daniela Šmídová, info@sofiaschool.cz