Dny otevřených dveří

Prohlídka a setkání s učiteli

Česko-anglická bilingvní základní škola Sofia School připravila pro zájemce o docházku a pro jejich rodiče několik DNŮ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Při této akci se mohou všichni seznámit s prostředím školy i s učiteli, všechno si prohlédnout a prodiskutovat. Učitelé i vedení česko-anglické bilingvní základní školy Sofia School jsou připraveni odpovědět rodičům na jejich dotazy ohledně zápisu, přestupu i školní docházky.

Rádi Vás přivítáme v těchto termínech:

• 1.12.2023
  • 8.1.2024
  • 1.2.2024
  • 1.3.2024
  • 25.3.2024

Den otevřených dveří vždy probíhají v době od 10 do 12 hodin. Je vhodné se dostavit již na 10. hodinu, aby se návštěvníci mohli účastnit celého programu.

Dny otevřených dveří

Individuální informační schůzky

Rodičům, kterým nevyhovuje žádný termín Dne otevřených dveří, nabízí česko-anglická bilingvní základní škola Sofia School také možnost individuální informační schůzky. Termín je možné sjednat na telefonu č. 775 03 16 03 nebo na mailu info@sofiaschool.cz s paní ředitelkou Mgr. Danou Kotting